فراسیم نگار جاوید

ایجاد ارتباط از راه دور، در دنیای امروز یکی از دغدغه های رایج است. دستگاه بیسیم یکی از بهترین گزینه ها برای رفع این دغدغه است. بیسیم ها با توجه به عدم نیاز به سیم کارت و دکل های مخابراتی به شما این امکان را می دهند تا بتوانید در هر مکان و زمانی با اطرافیان خود ارتباطی مطمئن و راحت داشته باشید. بیسیم ها از طریق امواج رادیویی از انواع UHF و VHF می توانند به راحتی پیام شما را مخابره کنند. بیسیم ها از نظر کاربری به دو نوع ثابت و پرتابل و از نظر کارایی به پنج نوع دستی، خودرویی، دریایی، ضدانفجار و ضدگاز تقسیم می شوند. در حقیقت بیسیم یک رادیوی دو طرفه می باشد که برخالف رادیوهای رایج امکان ارسال و دریافت پیام را دارد.

شرکت فراسیم نگار جاوید با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مخابرات و سیستم های رادیویی آماده ارائه خدمات زیر می باشد:

مجموعه فراسیم با کادری مشتمل بر کارشناسان و متخصصین مجرب آماده ی ارائه مشاوره به صورت رایگان به تمامی سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ می باشد.

خط مشی مجموعه فراسیم :
- مشتری محوری و ارائه خدمات پس از فروش در کمترین زمان همراه با بهترین کیفیت ممکن
- پایبندی و رعایت کلیه اصول و استانداردهای کاری
- ارائه بهترین پیشنهادها همراه با بهترین قیمت

هنگام خرید بیسیم به این نکات توجه کنید
۱- برد آنتن دهی دستگاه بیسیم :

به طور معمول دستگاه هایی برد باالتری دارند از قیمت نهایی بیش تری برخوردارند. بنابراین پیشنهاد می شود محیط های کوچکی مانند باغ رستوران ها، تاالرها، کارگاه های کوچک و فروشگاه ها و… که به برد کمی نیاز دارید از بیسیم های آماتوری با میزان برد 055 متر استفاده کنید که برای شما کارآمدتر و قیمت مناسب تری را دارا است. به یاد داشته باشید که میزان برد ذکر شده برای هر مدل از بیسیم به صورت تقریبی و برای محیط های بدون مانع است. بنابراین میزان برد در محیط های مختلف متغیر است.

۲- ابعاد و وزن دستگاه بیسیم :

در هنگام خرید بیسیم، وزن و ابعاد آن همچنین ارتفاع آنتن آن خوش سایز بودن و سهولت در حمل را در نظر داشته باشید.

۳- جنس بدنه دستگاه بیسیم :

جنس بدنه بیسیم ها دارای دو استاندارد IP86 و IP86 هستند. این استانداردها ضدآب بودن / مقاوم بودن در برابر رطوبت و مقاومت در برابر گرد و غبار را نشان می دهند. جنس بدنه در مشاغل صنعتی، کوهنوردان حرفه ای و آتش نشان ها و… . فاکتور بسیار مهمی است که در زمان خرید بیسیم باید درنظر گرفته شود.

۱- برد آنتن دهی دستگاه بیسیم :

امکانات و لوازم جانبی شامل رادیو اف ام (FM) و تماس اضطراری، چراغ قوه، هندزفری، گیره کمری، بند نگهدارنده، کیف حمل، شارژر فندکی خودرو و … می باشد. اینکه مدل بیسیمی که انتخاب می کنید شامل همه یا برخی از این موارد باشد کامالا سلیقه ای است اما شما با بررسی مشخصات و متعلقات هر مدل می توانید انتخاب بهتر و کارآمدتری را داشته باشید.

بیسیم های ارائه شده توسط مجموعه فراسیم در دو نوع آماتوری و حرفه ای می باشند که تمامی بیسیم های آماتوری دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و کارت حمل می باشند که به راحتی می توان از آنها در هر محیطی اعم از اماکن عمومی، تجاری و دولتی ،همچنین هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی استفاده نمود. استفاده از بیسیم های حرفه ای نیازمند دریافت مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشند.

تمامی دستگاه های ارائه شده دارای گارانتی ۱۲ ماهه فراسیم و یکسال خدمات پس از فروش می باشند. توجه داشته باشید که گارانتی دستگاه (بدون باطری) شامل آسیب های ناشی از نوسانات برق، شکستگی، آب خوردگی و دستکاری توسط افراد متفرقه نمی باشد. خدمات پس از فروش شامل تمامی قطعات و لوازم دستگاه ها می باشد.

نحوه خرید بیسیم :

فروش به دو صورت شخصی و سازمانی می باشد.
در فروش به صورت شخصی کاربر می تواند بعد از ایجاد حساب کاربری و وارد کردن اطلاعات الزام، سفارش را ثبت و در اسرع وقت کالای مورد نظر خود را دریافت نماید. در فروش به صورت سازمانی کاربر پس از ایجاد حساب کاربری، ثبت درخواست و فرستادن مدارک و مجوزهای الزم نسبت به خرید کاالی مورد نظر اقدام می نماید.

انتخاب و خرید آگاهانه :

با توجه به تنوع بیسیم های موجود در بازار و تنوع در کاربری و کارایی هر بیسیم مجموعه فراسیم بستری را فراهم نموده است که تمامی مشتریان بتوانند از طریق مشاوره رایگان با کارشناسان این مجموعه نسبت به نیاز خود بهترین انتخاب را از نظر کارایی، کیفیت و قیمت داشته باشند.

لیست برخی از شرکت هایی که با آنها همکاری داشته ایم: